сумніваєтесь у виборі?

Залиште свій номер і ми знайдемо скло протягом 30 хвилин

+380

Новини

Ювілей першого продажу в США автомобіля власного виробництваУ наступному році американська машинобудівна промисловість буде святкувати  120-річний  ювілей початку торгівлі автомобілями регіональних виробників.

 

”Безкінний” транспорт, з газонаповненими світильниками, комфортними сидіннями і складаним навісом зі шкіри, захоплено представлявся  журналом ”Scientific American”. Там і помітив його інженер, зі штату Пенсильванія, Роберт Эллісон. За неабиякі, в ті часи гроші, тисяча доларів, він придбав один із 4-х автомобілів, створених компанією Winton Motor Carriage.

 

Першими отримали патент і розпочали виробляти самохідні екіпажі в Європі. А активно просувати торгівлю автомобілями та комплектуючими до них, розпочали саме в США. У тому числі, свій вклад, американські автозаводи внесли у розвиток безпеки використання автомобільного скла.

 

Дивовижний триплекс

 

На Ford моделі А в 20-ті роки минулого століття вперше був встановлений триплекс (triplex) – безуламкове двошарове скло. Згодом, на Ford модель Т застосовано вже трьохшарове  автоскло.

 

Триплекс - склеєні між собою скляні пластини з прошарком із полімерної плівки. У випадку удару, уламки скла не осипаються , а утримуються на плівці. Це дає додаткову безпеку водієві та пасажирам, у випадку дорожніх подій. Надалі, на ліцензійний варіант Ford A, ГАЗ А також ставились 3-шарові триплекси.

 

Нажаль, плівка, що використовувалась для виготовлення триплексів тих часів, швидко жовкла, із-за чого скло швидко тьмяніло. Не дивлячись  на це, очевидно, що триплекс допоміг зберегти життя багатьом.

 

Автоскло, яке пропонує компанія «GlassFIX», відповідає всім актуальним потребам високої якості та максимальної надійності.

Походження бренду ”Mercedes”

Стаття про походження бренду провідного світового автовиробника

Нове скло для Daewoo Nexia по доступній ціні

Вигідні нові надходження автоскла для власників Nexia

Кращі моделі вживаних автомобілів за версією авторитетного автожурналу Consumer Reports

Рейтинг вживаних автомобилів за версією автожурналу

Легендарна марка Renault

Знижки на автоскло для автомобілів Renault до -10% з приводу дня народження марки