Warning: Missing argument 1 for newsModel::get_last_news(), called in /home/smara145/public_html/glassfix.com.ua/application/controllers/newsController.php on line 228 and defined in /home/smara145/public_html/glassfix.com.ua/application/models/newsModel.php on line 21
GlassFIX – ремонт і заміна автоскла по всій Україні

сумніваєтесь у виборі?

Залиште свій номер і ми знайдемо скло протягом 30 хвилин

+380

GlassFIX - це постачальник автоскла всесвітньо відомих виробників, який успішно задовольняє потреби як оптових компаній та СТО, так і роздрібних клієнтів.


Суворе дотримання стандартів при зберіганні, транспортуванні та установці автомобільного скла, а також забезпечення широкого асортименту вітрового (лобового), заднього та бокового скла на більшість автомобілів дозволяє нам задовольняти потреби кожного клієнта, а також постійно розширювати географію нашого сервісу. Сьогодні ми пропонуємо більше 20 тисяч найменуваннь автоскла для автомобілів іноземного та вітчизняного виробництва як легкових, комерційних так і вантажних та автобусних. Наш асортимент постійно доповнюється новинками, що дозволяє пропонувати покупцю автоскло на весь модельний ряд автомобілів. В нашому асортименті представлене скло всесвітньо відомих концернів: XINYI HOLDINGS LIMITED (бренд XYG), Fuyao Glass Industry Group Co. Ltd. (бренд FYG), Saint-Gobain Sekurit (бренд Sekurit), Nippon Sheet Glass Co., Ltd. (бренд Pilkington), вітчизняний виробник (бренд SafeGlass), Asahi Glass Corporation (Япония, бренд AGC), Guardian (США), Pittsburgh Glass Works (США, бренд PGW), Shatterpruffe (ЮАР), Ugurlu Glass (Турция), Dora Glass (Турция), Benson (Китай) та ряд інших, які чудово себе зарекомендували на українському ринку автоскла та користуються попитом вже багато років:



Основним призначенням автоскла, окрім захисту від контакту з зовнішнім середовищем, є забезпечення безпеки пасажирів. Також, будь-яке автоскло виконує функцію елементу міцності конструкції автомобіля. Саме тому грамотно виконана установка скла - запорука Вашої безпеки. Ми рекомендуємо довіряти установку скла лише професіоналам, працюючим в спеціально обладнаних, професійних установочних центрах, саме такі центри установки ми створили.


Чим ми відрізняємося від конкурентів?


Надійність:

 1. Висока якість робіт та однорічна гарантія.
 2. Висококваліфікований персонал майстрів-установщиків, що пройшли спеціальну підготовку.
 3. Всі роботи виконуються з використанням сучасних якісних матеріалів.

Зручність:

 1. Безкоштовна доставка будь-якого скла експрес перевізником протягом 24 годин.
 2. Обрати необхідне скло простіше простого! В нашому онлайн-каталозі Ви побачите фактичну наявність Вашого скла на мапі міста.
 3. Ми приймаємо практично всі форми оплати, включаючи електронні платежі через інтернет (VISA, MasterCard).
 4. Мінімальні терміни установки без браку якості. Час установки від 30 до 90 хвилин).
 5. Комфортні умови очікування. Поки автомобіль в ремонті, Ви можете відпочити в кімнаті для клієнтів, випити чашку кави чи чаю, подивитись телевізор, користуватися безкоштовним доступом до мережі інтернет по Wi-Fi.

Ціни та знижки:

 1. Наша ціна на установку сама оптимальна: всі матеріали спеціально відібрані для забезпечення найкращої якості та найменьшої ціни.
 2. Для постійних та корпоративних клієнтів передбачені додаткові знижики.
 3. Для Вас ми створили онлайн каталог, в якому Ви можете швидко знайти наявне скло на Ваш автомобіль. Ви можете оформити замовлення на сайті, зв'язатись з оператором самостійно чи навіть замовити зворотній дзвінок. Для оплати не обов'язково приїздити до нас завчасно – Ви можете зробити це через інтернет по картам:

Новини

2017-05-18
Ювілей першого продажу в США автомобіля власного виробництва

Стаття про початок торгівлі автомобілями в США

2017-05-18
Походження бренду ”Mercedes”

Стаття про походження бренду провідного світового автовиробника

2017-05-18
Нове скло для Daewoo Nexia по доступній ціні

Вигідні нові надходження автоскла для власників Nexia

2017-05-18
Кращі моделі вживаних автомобілів за версією авторитетного автожурналу Consumer Reports

Рейтинг вживаних автомобилів за версією автожурналу

2017-05-18
Легендарна марка Renault

Знижки на автоскло для автомобілів Renault до -10% з приводу дня народження марки

Всі новини