Warning: Missing argument 1 for newsModel::get_last_news(), called in /home/smara145/public_html/glassfix.com.ua/application/controllers/newsController.php on line 228 and defined in /home/smara145/public_html/glassfix.com.ua/application/models/newsModel.php on line 21
GlassFIX – ремонт і заміна автоскла по всій Україні

сумніваєтесь у виборі?

Залиште свій номер і ми знайдемо скло протягом 30 хвилин

+380

Типи автомобільного скла

Автомобільне скло буває одношарове та багатошарове. Одношарове, також його називають "сталініт" чи "загартоване", тому що вони проходять термічну обробку - загартування (поступовий нагрів та охолодження).

Одношарове - це, зазвичай, бокове та заднє скло. Якщо таке скло розбивається, термообробка забезпечує його руйнування на невеликі уламки з негострими краями.

Читати далі
Історичний огляд автоскла

Створення скла по масштабам винаходу - колосальне науково-технічне та культурне досягнення, його поява може бути зіставлена з відкриттям металів, кераміки та металевих сплавів. Винахід скла містив величезний потенціал творчої енергії, який можна сказати, не побоюючись перебільшень, до цих пір ще не вичерпаний. Віконне та автомобільное скло, сляні вироби для їжі та рідини підвищували комфорт та матеріальне благополуччя, достаток та процвітання. Скло внесло важливий внесок в інтелектуальний, науковий та індустріальний розвиток цивілізації.

Читати далі
Винахід бепечного скла

В 1905 році англійський Джон Вуд, вивчаючи властивості целюлози, відкрив спосіб склеювання двох листів скла за допомогою цього матеріалу. Безпечне скло, розроблене Вудом, вироблялось під торговою назвою Triplex (від лат. triplex - потрійний), і складалося з двох листів скла та проміжного шару з целюлози.

В 1906 г. на виставці Motor Show було представлено ламіноване скло в вигляді «сендвічу», що складалося з двох листів полірованого скла та проміжного шара на основі целулоїда та бальзаму.

Читати далі
Історія технології флоат-скла

Автомобільне скло в 1930-роках вироблялось методом безперевного прокату з наступною шліфовкою та поліруванням. В 1920–роках пластини скла кріпились на нерухомих столах та оброблялись круглими шлифувальними дисками. В 1925 р. безперервний спосіб прокатки скла був вдосконалений інженером англійскої компанії Пілкінгтон Ф. Уалдроном, який з'єднав в єдину потокову лінію прокатку скла та машини для односторонньої шліфовки та полірування.

Читати далі

Новини

2017-05-18
Ювілей першого продажу в США автомобіля власного виробництва

Стаття про початок торгівлі автомобілями в США

2017-05-18
Походження бренду ”Mercedes”

Стаття про походження бренду провідного світового автовиробника

2017-05-18
Нове скло для Daewoo Nexia по доступній ціні

Вигідні нові надходження автоскла для власників Nexia

2017-05-18
Кращі моделі вживаних автомобілів за версією авторитетного автожурналу Consumer Reports

Рейтинг вживаних автомобилів за версією автожурналу

2017-05-18
Легендарна марка Renault

Знижки на автоскло для автомобілів Renault до -10% з приводу дня народження марки

Всі новини