Warning: Missing argument 1 for newsModel::get_last_news(), called in /home/smara145/public_html/glassfix.com.ua/application/controllers/newsController.php on line 228 and defined in /home/smara145/public_html/glassfix.com.ua/application/models/newsModel.php on line 21
GlassFIX – ремонт і заміна автоскла по всій Україні

сумніваєтесь у виборі?

Залиште свій номер і ми знайдемо скло протягом 30 хвилин

+380

Порядок установки автоскла


Даний порядок установки автоскла діє у всіх установочних центрах компанії GlassFIX.

Якщо при установці скла на Ваш автомобіль даний порядок був порушений, будь-ласка, напишіть нам відгук з детальним описом порушення і ми обов'язково вживемо заходів.

1. Клієнт звертається за консультацією до менеджера установочного центру, який підбере необхідне скло, а також проінформує про наявність скла на складі та його ціну.

2. При наявності необхідного скла, клієнт сплачує завдаток, після чого менеджер заповнює необхідні документи та передає їх клієнту.

3. Отримані документи, клієнт передає майстру по установці, після чого заїжджає на автомобілі в робочу зону для заміни автоскла.

4. В присутності клієнта майстер оглядає автомобіль на наявність видимих пошкоджень і, якщо такі є, заносить їх в акт прийому-передачі автомобіля. Після цього клієнт та майстер розписуються в складеному акті. Якщо на склі встановлений відеореєстратор чи навігатор, майстер попросить клієнта самостійно зняти його.

5. Нове скло перевіряється на предмет пошкоджень, потім приміряється до місця установки. Лише після цього відбувається демонтаж старого скла.

6. В процесі установки клієнтам заборонено знаходитись в робочій зоні. Для цього всі установочні центри оснащені комфортними кімнатами відпочинку.

7. Клієнт має право контролювати процес установки скла, однак на момент огляду клієнтом автомобіля, всі роботи будуть призупинені.

8. Під час демонтажу скла, може виявитися необхідність в заміні молдингу чи ущільнювальної гумки навколо скла, а також датчика дощу чи оптичного скотчу. В цьому випадку буде потрібна додаткова оплата витратних матеріалів.

9. Переустановка фурнітури (датчика дощу, п'ятака для кріплення дзеркала заднього виду), не потребує додаткових фінансових витрат і вже включена у вартість установки.

10. Після установки скла, його фіксують спеціальним скотчем, щоб воно не з'їхало під впливом власної ваги при розгоні чи гальмуванні.

11. Клієнта сповіщують про завершення робіт по установці скла, псля чого він оглядає автомобіль. Якщо претензій немає, підписує відповідний акт.

12. Майстер обов'язково дає рекомендацію по експлуатації автомобіля післе установки скла, після чого клієнт звільняє робочу зону.

Новини

2017-05-18
Ювілей першого продажу в США автомобіля власного виробництва

Стаття про початок торгівлі автомобілями в США

2017-05-18
Походження бренду ”Mercedes”

Стаття про походження бренду провідного світового автовиробника

2017-05-18
Нове скло для Daewoo Nexia по доступній ціні

Вигідні нові надходження автоскла для власників Nexia

2017-05-18
Кращі моделі вживаних автомобілів за версією авторитетного автожурналу Consumer Reports

Рейтинг вживаних автомобилів за версією автожурналу

2017-05-18
Легендарна марка Renault

Знижки на автоскло для автомобілів Renault до -10% з приводу дня народження марки

Всі новини